Отзывы о компании BeautyShop
- Юлия С.
Просто жах,відправили не ту лампу!!! Кричать не хочуть повернення робити.Ви не докажите!!! ГрубіянютьПросто жесть
- Александр С.
Любовь
- Любомир Х.
- Інна Д.
Хороша, якісна , маленька, зручна 👍🏻
- Татьяна У.
Не було в наявності 3 шт
- Татьяна У.
Не було в наявності 3 шт
- Кристина Х.
- Людмила Щ.
- Анастасія К.
- Олександр Т.
Чудово.
